Джерело живлення Li-Ion, 40В (20В+20В); Продуктивність 1400 куб. м/год; Швидкість потоку повітря 252 км/год; Вага 2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Повітродувка акумуляторна - 1шт. Інструкція |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1400 куб.м/год |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Система подрібнення при зборі | Немає |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Швидкість потоку повітря | 252 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998,96 ₴









