Джерело живлення Li-ion, 20 В; Косильний інструмент ніж і жилка; Вага 4.00 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий Li-Ion 20 В |
| Комплектація | Без акумулятора і ЗП. Косильна головка - 1 шт. Косильна ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Максимальне число оборотів | 7500 об/хв |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип двигуна | <> |
| Тип ручки | велосипедна |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 498,83 ₴









