Джерело живлення Li-Lon, 20 В; Косильний інструмент жилка; Вага 1.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і ЗП |
| Косильний інструмент | жилка |
| Максимальне число оборотів | 9000 об/хв |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип ручки | кільцева |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 30 см |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599,14 ₴











