Сумісно з батареями Li-Ion, 20 В; Струм зарядки 2.0 А; Вага 0.28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Зарядний пристрій – 1 шт. |
| Напруга максимальна | 20 В |
| Індикація | є |
| Серія | UNIVERSAL SERIES 20V |
| Струм зарядки | 2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,86 ₴


