Акумуляторна система 18В XR Li-lon; Діаметр нарізання 38 мм; Довжина штанги 3 м; Вага (без акумулятора) 3.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Загальна довжина інструменту | 3 см |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | розбірна |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 498,92 ₴




