Источник питания Li-Ion 2х18 В; Ширина кошения 48 см; Высота кошения 26-86 мм; Травосборник 55 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 55 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.9 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Комплектация | Без акумулятора і зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект кріпильних елементів |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | є |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 30 299,09 ₴





