Полікарбонат Oscar White має безліч переваг в порівнянні з іншими торговими марками. До них можна віднести:
- високу світлонепроникність (90%);
- легка вага;
- вогнетривкість;
- хорошу гнучкість;
- високий рівень теплоізоляції;
- відмінний захист від ультрафіолетових променів;
- екологічну чистоту.
Завдяки тому, що цей матеріал високопластичний, він придатний для спорудження складної форми конструкцій. Його доцільно використовувати, щоб укрити арочні теплиці. Крім того, ця властивість дозволяє здійснювати транспортування простіше: стільниковий полікарбонат такого типу можна перевозити згорнутим у рулони. Також він не піддається впливу сонячних променів і протягом багатьох років, перебуваючи на відкритому повітрі, не змінює зовнішнього вигляду. Оскар White не виділяє шкідливих для здоров’я і навколишнього середовища речовин і запахів.
Характеристики стільникового полікарбонату Oskar White 4 мм:
-товщина - 4.0 (мм);
-ширина – 2100.0 (мм);
-питома вага – 0.48 (кг/м2);
-щільність - 1.2 (г/муб.см);
-світлопропускання - 90.0 (%);
-захист від УФ-випромінювань - 30 (мкн);
Стільниковий полікарбонат Oscar White товщиною 4 мм та 6 мм – ідеальний варіант для весняно-літніх теплиць.
Стільниковий полікарбонат Oscar White товщиною 8 мм та 10 мм – розроблений спеціально для цілорічних теплиць, тому він має зміцнену структуру, краще зберігає тепло, стійкий до снігових та вітрових навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оскар |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Колір | Прозорий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Щільність | 1.2 кг/м2 |
| Світлопропускання | 90 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 1 617 ₴





