Арочна теплиця - це ідеальне рішення для вирощування овочів і квітів біля власного будинку або на дачній ділянці.
Широке поширення арочних теплиць зумовлено їх особливостями конструкції. Все навантаження на склепніння арки розподіляється по всій двжині виключно рівномірно.
Переваги цільно-каркасних аркових теплиць Elite Garden 6м:
- каркас з оцинкованої профільної шовної труби 30х30 мм з товщиною стінки 1,5 мм;
- у каркасах теплиць Elite Garden 6м вже зроблені всі необхідні отвори для болтових з'єднань, що знову ж таки спрощує монтаж;
- всі каркаси теплиць Elite Garden 6м мають заводську гарячу гальванічну оцинковку як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони профільної труби, що гарантує захист від іржі протягом 15 – 20 років;
- висока міцність та стійкість до снігових та вітрових навантажень (150 кг/м.кв.) дозволяє використовувати теплицю Elite Garden 6м у будь-якому регіоні України;
- полікарбонат із захисним шаром від ультрафіолетового випромінювання забезпечує додатковий захист теплиці від атмосферних явищ;
- легкий монтаж: як без необхідності встановлення фундаменту, так і з можливістю встановлення на фундамент (дерев'яний брус, точковий або стрічковий фундамент).
Кожна деталь виготовлена на заводському устаткуванні, завдяки чому досягається стабільно висока якість кожної теплиці Elite Garden 6м
Для покриття теплиці Elite Garden 6м використовується тільки якісний полікарбонат із первинної сировини від провідних виробників із захистом від ультрафіалту та гарантією від 10 до 15 років.
У вартість теплиці Elite Garden 6м входить:
- одностулкові двері з кватиркою;
- дуга (арка) розбірна (складається з трьох частин);
- сполучна напрямна;
- т-подібні ніжки (якоря) для кріплення в ґрунт;
- ручка для дверей;
- ручка для кватирок;
- петлі;
- гачок для фіксації дверей у відкритому положенні;
- газовий доводчик для кватирки;
- всі необхідні металовироби (метизи) для кріплення;
- покрокова інструкція зі збирання каркасу та розкрою полікарбонату.
Полікарбонатна теплиця Elite Garden 6м — вдале рішення для бізнесу та стабільного майбутнього!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2.8 м |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 6 м |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 150 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Форма | Арочна |
| Ширина | 6 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина теплиці | 6000 мм |
| Ширина теплиці | 6000 мм |
| Матеріал покриття | без покриття (каркас) |
| Профіль труби | 30Х30 |
- Ціна: 41 300 ₴





