Новинка

Піч з варильною поверхнею і чавунними дверцятами Rud Pyrotron Кантрі тип 00 чорна
13 100 ₴
- В наявності
- Код: 912005
+380 (97) 713-23-23
Kyivstar- +380 (93) 713-23-23Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високоефективне опалювальне обладнання для автономного опалення приміщень об'ємом до 125 м3. Потужність 7кВт.
Характеристики печі підтверджені європейським сертифікатом якості на відповідність стандартам EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004
Конвекційні печі Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (печі булер'ян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень.
Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (Булер'ян) є більша економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Піротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність.
Частина повітропроводів системи дожига пічних газів «Піротрон» розташовані на задній стінці печі, що є додатковим ребром жорсткості. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі.
Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002: 2014.
Печі успішно пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразка за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004.
Піч булер'ян Піротрон Кантрі [Тип 00] з варильною поверхнею дозволить гарантовано опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення площею до 50 кв.м. (Висота стелі 2.5 м). Працює на твердому паливі: брикети, дрова і деревні відходи і т.д.) ККД булер'яну становить понад 75% за рахунок двофазного згорання палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згорають, завдяки цьому однією завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 6-12 годин.
Матеріали:
Сталь марки 08КП. Труба погнута на дорновому трубогибі з ЧПУ без овалізаціі і звуження в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 57мм. Сварка полуавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні.
Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
Характеристики печі підтверджені європейським сертифікатом якості на відповідність стандартам EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004
Конвекційні печі Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (печі булер'ян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень.
Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (Булер'ян) є більша економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Піротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність.
Частина повітропроводів системи дожига пічних газів «Піротрон» розташовані на задній стінці печі, що є додатковим ребром жорсткості. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі.
Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002: 2014.
Печі успішно пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразка за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004.
Піч булер'ян Піротрон Кантрі [Тип 00] з варильною поверхнею дозволить гарантовано опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення площею до 50 кв.м. (Висота стелі 2.5 м). Працює на твердому паливі: брикети, дрова і деревні відходи і т.д.) ККД булер'яну становить понад 75% за рахунок двофазного згорання палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згорають, завдяки цьому однією завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 6-12 годин.
Матеріали:
Сталь марки 08КП. Труба погнута на дорновому трубогибі з ЧПУ без овалізаціі і звуження в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 57мм. Сварка полуавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні.
Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Парогенератор | Ні |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Швидкість нагрівання повітря | 4.5 куб. м/хв |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 219 град. |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Тирса, Кора, Пелети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 40 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу | 5 м |
| Довжина дрів (макс.) | 330 мм |
| Діаметр труб | 57 мм |
| Кількість труб | 7 шт |
| Місячна витрата палива | 1.4 м3 |
| Тип приміщення | для дачі, для дому, Для складських приміщень, Для цехів / сто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 100 ₴




