Конвекційні печі Pyrotron Кантрі (печі булер'ян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень. Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі (Булер'ян) є велика економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірах печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Піротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність. Частина повітроводів системи допалювання пічних газів «Піротрон» розташовані на задній стінці печі, що є додатковим ребром жорсткості. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі.
Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014. Печі Rud Pyrotron Country успішно пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразка за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001/A2:2004.
Піч булерьян Піротрон Кантрі [Тип 01] дозволить гарантовано опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення площею до 80 кв. м. (висота стелі 2.5 м). Працює на твердому паливі: брикети, дрова і деревні відходи тощо) ККД булер'яну становить понад 75% за рахунок двофазного згоряння палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згоряють, завдяки цьому одного завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 6-12 годин.
Підставка не входить в комплект та зображена на фото в якості візуалізації. Замовяється додатково.
Характеристики підтверджені Test Report #153000016/314/2 від 07.12.2015 Testing Laboratory TZBaS виданий Certificate #0033/104/2015
Матеріали
Сталь марки 08КП. Труба погнута на дорновому трубогибі з ЧПУ без овалізації та звужень в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 76мм. Зварювання напівавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні. Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмової різки металу з ЧПУ. Діаметр конвекційних труб 76 мм, товщина стінки труб 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 90 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 74.02 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Номінальна потужність | 10.42 Вт |
| Парогенератор | Ні |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Швидкість нагрівання повітря | 10 куб. м/хв |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 219 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Комплектація | |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора, Торф |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 50 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 905 мм |
| Висота скла дверцят | 231 мм |
| Висота топкових дверцят | 350 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Ширина скла дверцят | 319 мм |
| Ширина топкових дверцят | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу | 7 м |
| Довжина дрів (макс.) | 450 мм |
| Діаметр труб | 76 мм |
| Джерело живлення | Дрова |
| Кількість труб | 7 шт |
| Місячна витрата палива | 2 м3 |
| Об'єм топочної камери | 50 л |
| Загальна висота | 905 |
| Загальна довжина | 780 |
| Загальна ширина | 640 |
| Опції | без скла, без обшивки |
| Особливості | Система допалювання топкових газів "Pyrotron" |
| Сфера використання | Дача, Дім, Харчова промисловість, Виробниче приміщення, Торгові магазини |
| Тип приміщення | для дачі, для дому, Для складських приміщень, Для цехів / сто |
- Ціна: 18 479 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка, обрешітка. Підставка-дровниця в комплект не входить (оплачується як опція окремо)










