
Теплиця арочна 4х12м профільна труба 20Х40мм стільниковий полікарбонат 6мм Premium плівка 120 мкм 4UV
38 800 ₴
- В наявності
+380 (97) 713-23-23
Kyivstar- +380 (93) 713-23-23Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Арочна теплиця - це ідеальне рішення для вирощування овочів та квітів біля будинку або на дачній ділянці.
Широке розповсюдження арочних теплиць зумовлено їх особливостями конструкції. Все навантаження на склепіння арки розподіляється по всій довжині виключно рівномірно.
Переваги цільно-каркасних аркових теплиць:
- Каркас з оцинкованої профільної шовної труби 20х40мм (суцільна арка), товщина стінки 1,2мм, що утворює цільну конструкцію без зайвих з'єднань, що у свою чергу значно спрощує монтаж.
- У каркасах теплиць вже зроблені всі необхідні отвори для болтових з'єднань, що знову ж таки спрощує монтаж.
- Всі каркаси теплиць мають заводську гарячу гальванічну оцинковку як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони профільної труби, що гарантує захист від іржі протягом 15 – 20 років.
- Висока міцність та стійкість до снігових та вітрових навантажень (120 кг/м.кв.) дозволяє використовувати теплицю у будь-якому регіоні України.
- Полікарбонат із захисним шаром від ультрафіолетового випромінювання забезпечує додатковий захист теплиці від атмосферних явищ.
- Легкий монтаж: як без необхідності встановлення фундаменту, так і з можливістю встановлення на фундамент (дерев'яний брус, точковий або стрічковий фундамент).
Кожна деталь виготовлена на заводському устаткуванні, завдяки чому досягається стабільно висока якість кожної теплиці.
Для покриття теплиці використовується тільки якісний полікарбонат із первинної сировини від провідних виробників із захистом від ультрафіалту та гарантією від 10 до 15 років.
У вартість теплиці входить:
- торець цільнозварний з дверима і кватиркою;
- торець цільнозварної з кватиркою;
- дуги (арки) цільнозварювальні;
- сполучні напрямні (2м);
- т-подібні ніжки (якоря) для кріплення в ґрунт;
- ручки для дверей;
- ручки для кватирок;
- петлі;
- гачок для фіксації дверей у відкритому положенні;
- газові доводчики для кватирки;
- полікарбонат Oscar PREMIUM 6 мм;
- теплична плівка Planet Plastic UV4 (на 4 сезони);
- профіль із пружиною (зиг-заг);
- профіль торцевий полікарбонатний 4мм;
- шайба полікарбонатна діаметром 52мм;
- всі необхідні металовироби (метизи) для кріплення;
- покрокова інструкція зі збирання каркасу та розкрою полікарбонату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Теплиця |
| Форма | Арочна |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Снігове навантаження | 100 кг/м2 |
| Ширина | 4 м |
| Довжина | 12 м |
| Висота | 2.35 м |
| Відстань між арками | 1 м |
| Товщина плівки | 120 мкм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина теплиці | 12000 мм |
| Покриття теплиці | плівка 120 мкм і стільниковий полікарбонат 6 мм |
| Профільна труба | 20Х40мм |
| Ширина теплиці | 4000 мм |
| Профіль труби | 20Х40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 800 ₴









