
Мотопомпа бензинова для чистої та брудної води SEQUOIA SPP1100D
12 498,97 ₴
- Немає в наявності
- Код: SPP1100D
+380 (97) 713-23-23
Kyivstar- +380 (93) 713-23-23Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальна продуктивність 65 куб.м/год,1100 л/хв; Діаметр патрубків 3″/75 мм; Двигун Бензиновий, SQ-4Т-212 куб.см; Потужність 5.15 кВт/7 к.с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 30 м |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 75 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів - 1 шт |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 65 куб.м/год, 1100 л/хв л/г |
| Максимальний діаметр часток | 30 мм |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Стартер | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 498,97 ₴







