Потужність 2.0 кВт; Довжина шини 35 см; Ланцюг 3/8 ’’, 1.3 мм, 52 ланки; Вага 4.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне гальмо | немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 35 см |
| Комплектація | Шина. Ланцюг. Ключ-викрутка |
| Кількість ланок ланцюга | 52 |
| Об'єм оливного бака | 0.28 л |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Потужність двигуна | 2 кВт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099,12 ₴











