Джерело живлення Li-lon, 20 В; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 2.70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Антивібраційна система | є |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина ножа | 50 см |
| Комплектація | Без акумулятора і ЗП |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Поворотна задня ручка | є |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | кущоріз |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴











