Акумуляторна система Li-Ion, 20 В; Ємність 6 Aг; Вага 0.90 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 6 Аг |
| Індикація | є |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998,85 ₴







