Акумуляторна система Li-Ion 20 В; Ємність 4.0 Аг; Вага 0.66 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 Аг |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 4 Аг – 1 шт. |
| Індикація | є |
| Серія | UNIVERSAL SERIES 20V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299,07 ₴


