Акумуляторна система Li-Ion 20 В; Ємність 4.0 Аг; Вага 0.64 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 Аг |
| Гарантія | 1 |
| Індикація | є |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999,11 ₴







