
Ножиці садові - секатор зі штангою акумуляторний DeWALT DCMPP569P1
22 498,89 ₴
- В наявності
- Код: DCMPP569P1
+380 (97) 713-23-23
Kyivstar- +380 (93) 713-23-23Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна система 18В XR Li-lon; Ємність акумулятора 5 Аг; Діаметр нарізання 38 мм; Довжина штанги 3 м; Вага (без акумулятора) 3.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Вага | 3.3 |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Загальна довжина інструменту | 3 см |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг — 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Картонна коробка. |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | розбірна |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 498,89 ₴




