Акумуляторна система 2х18 В XR Li-lon; Ширина косіння 53 см; Висота косіння 25-102 мм; Травозбірник 67 л; Вага (без акумулятора) 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 67 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Агод |
| Бічний викид трави | Да |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект бічного викиду |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Напруга акумулятора | 18.18 В |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | є |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина косіння | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 998,81 ₴











