Джерело живлення Li-ion, 18 В; Косильний інструмент жилка; Вага 3.60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 Агод |
| Антивібраційна система | немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Косильний інструмент | жилка |
| Максимальне число оборотів | 6000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Тип ручки | кільцева |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 198,96 ₴











