Джерело живлення Li-ion, 54 В; Косильний інструмент ніж і жилка; Вага 4.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Косильна голівка - 1 шт. Косильний ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Максимальне число оборотів | 5500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Тип ручки | кільцева |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 299,15 ₴


