Джерело живлення Li-ion, 18 В; Довжина ножа 55 см; Загальна довжина інструменту 210 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | немає |
| Тип штанги | розбірна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий |
| Довжина ножа | 55 см |
| Довжина штанги | 2.1 |
| Загальна довжина інструменту | 210 см |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр гілок | 19 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 598,82 ₴








