Джерело живлення XR FLEXVOLT 54 В Li-lon; Довжина ножа 65 см; Крок леза 31 мм; Вага (без акумулятора) 4.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий |
| Довжина ножа | 65 см |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр гілок | 31 мм |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Штанга | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 899,18 ₴











