
Теплиця арочна 6х10 м профільна труба 30Х30мм стільниковий полікарбонат PREMIUM 10 мм
134 700 ₴
- В наявності
+380 (97) 713-23-23
Kyivstar- +380 (93) 713-23-23Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Арочна теплиця - це ідеальне рішення для вирощування овочів та квітів біля будинку або на дачній ділянці.
Широке розповсюдження арочних теплиць зумовлено їх особливостями конструкції. Все навантаження на склепіння арки розподіляється по всій довжині виключно рівномірно.
Переваги цільно-каркасних аркових теплиць:
- Каркас з оцинкованої профільної шовної труби 30х30мм (суцільна арка), товщина стінки 1,5мм, що утворює цільну конструкцію без зайвих з'єднань, що у свою чергу значно спрощує монтаж.
- У каркасах теплиць вже зроблені всі необхідні отвори для болтових з'єднань, що знову ж таки спрощує монтаж.
- Всі каркаси теплиць мають заводську гарячу гальванічну оцинковку як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони профільної труби, що гарантує захист від іржі протягом 15 – 20 років.
- Висока міцність та стійкість до снігових та вітрових навантажень (150 кг/м.кв.) дозволяє використовувати теплицю у будь-якому регіоні України.
- Легкий монтаж: як без необхідності встановлення фундаменту, так і з можливістю встановлення на фундамент (дерев'яний брус, точковий або стрічковий фундамент).
Кожна деталь виготовлена на заводському устаткуванні, завдяки чому досягається стабільно висока якість кожної теплиці.
У вартість арочної теплиці входить:
- торець цільнозварний з дверима і кватиркою;
- торець цільнозварної з кватиркою;
- дуги (арки) цільнозварювальні;
- сполучні напрямні (2м);
- т-подібні ніжки (якоря) для кріплення в ґрунт;
- ручка для дверей;
- ручки для кватирок ;
- петлі;
- гачок для фіксації дверей у відкритому положенні;
- газові доводчики для кватирки;
- полікарбонат стільниковий Oscar 10 мм розміром 2,1Х10,0 м;
- полікарбонат стільниковий Oscar 10 мм розміром 2,1Х2,5 м;
- полікарбонат стільниковий Oscar 10 мм розміром 2,1Х2,0 м;
- профіль торцевий полікарбонатний 10 мм;
- всі необхідні металовироби (метизи) для кріплення;
- покрокова інструкція зі збирання каркасу та розкрою полікарбонату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2.8 м |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 10 м |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Стільниковий полікарбонат |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 150 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Товщина покриття | 10 мм |
| Форма | Арочна |
| Ширина | 6 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина теплиці | 10000 мм |
| Ширина теплиці | 6000 мм |
| Профіль труби | 30Х30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 700 ₴






