Вулична піч "Baker" працює на дровах, брикетах, деревному вугіллі при будь-яких погодних умовах.
Піч для піци Baker можна швидко і без труднощів розмістити в будь-якому місці міста, людному місці, облаштувати ресторанчик на колесах і продавати для відвідувачів дуже смачну продукцію, приготовлену на дровах.
Відкриваючи мобільну піцерію, ви маєте, як мінімум, дві переваги над конкурентами, по-перше, ви мобільні, а значить, можете пропонувати свою продукцію на всіх масових заходах в місті, а по-друге, ви зможете запропонувати покупцям відмінний, конкурентоспроможний продукт, так як їжа, приготована на дровах, завжди смачніше, ніж з газової печі.
Час приготування піци в мобільній печі всього 5 хв.
Вулична піч Baker - це можливість продавати смачний і затребуваний фастфуд без прив'язки до певного місця. З нашими фірмовими рецептами і чавунним посудом ви зможете готувати найрізноманітніші і смачні страви: м'ясо, рибу, каші, супи, печеня і багато ін. Управління мобільного пицерію має багато переваг, головне з яких - це те, що Ви можете змінити місце розташування і обслуговувати різні заходи, виїжджаючи за адресою до замовника (заходи під відкритим повітрям, продуктові ярмарки, концерти, весілля, ювілеї).
Туристичні курорти, біля моря, озера або в горах також є місцями, де Ви можете розмістити своє пересувне кафе.
Розбірна. Вміщається в багажник автомобіля.
Габарити в зібраному вигляді (В * Ш * Г): 600мм * 500мм * 550мм
Вага: 60 кг
У комплекті: піч, димохідна труба, термометр, шамотна плита, підставка, інструкція, гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 62 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Діаметр робочої поверхні | 200 мм |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Висота робочої поверхні | 10 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Паковання | Немає |
| Регульована висота решітки-гриль | Немає |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Комплектація роженом | Не передбачено |
| Вбудований термометр | Не передбачено |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Квадратна |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт.) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Кількість пальників | 1 шт. |
| Товщина корпусу | 2 мм |
- Ціна: 15 950 ₴
- Спосіб упаковки: Дерев'яна обрешітка, картон.






