
Теплиця фермерська 5.5Х12м профільна труба 30Х30 мм стільниковий полікарбонат 6мм PREMIUM
143 500 ₴
- В наявності
- +380 (93) 713-23-23Lifecell
Для вирощування ранніх сортів овочів, ягід, квітів, грибів та інших рослин використовують фермерські промислові теплиці шириною 5.5м. Це порівняно недорогий і ефективний варіант аби не тільки забезпечити для рослин оптимальний температурний режим, а й захистити врожай від заморозків та інших атмосферних явищ, що відповдно збільшує прибуток. Завдяки якісним матеріалам та міцній конструкції теплиця забезпечує оптимальні умови для росту зелені, зберігає тепло та захищає від негативного впливу навколишнього середовища, а також повністю захищає від небажаних опадів, більшості хвороб і комах-шкідників.
Переваги фермерських теплиць шириною 5.5м:
- каркас з оцинкованої профільної шовної труби 30х30мм з товщиною стінки 1,5мм;
- у каркасах теплиць вже зроблені всі необхідні отвори для болтових з'єднань, що знову ж таки спрощує монтаж;
- всі каркаси теплиць мають заводську гарячу гальванічну оцинковку як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони профільної труби, що гарантує захист від іржі протягом 15 – 20 років;
- висока міцність та стійкість до снігових та вітрових навантажень (150 кг/м.кв.) дозволяє використовувати теплицю у будь-якому регіоні України;
- полікарбонат із захисним шаром від ультрафіолетового випромінювання забезпечує додатковий захист теплиці від атмосферних явищ;
- легкий монтаж: як без необхідності встановлення фундаменту, так і з можливістю встановлення на фундамент (дерев'яний брус, точковий або стрічковий фундамент).
Кожна деталь виготовлена на заводському устаткуванні, завдяки чому досягається стабільно висока якість кожної теплиці.
Для покриття теплиці використовується тільки якісний полікарбонат із первинної сировини від провідних виробників із захистом від ультрафіалту та гарантією від 10 до 15 років.
У вартість теплиці шириною 5.5м входить:
- ферма торцева (профільна труба 30Х30мм);
- ферма аркова (профільна труба 30Х30мм);
- стійка опорна (профільна труба 30Х30мм);
- сполучна напрямна для стін (профільна труба 20Х20мм), (2м);
- сполучна напрямна для арки (профільна труба 30Х20мм), (2м);
- сполучна напрямна для торців (профільна труба 20Х20мм), (1,97м);
- т-подібні ніжки (якоря) для кріплення в грунт;
- гачок для фіксації дверей у відкритому положенні;
- двостулкові двері;
- кватирка з доводчиком;
- ручка для дверей;
- ручка для кватирок ;
- петлі;
- полікарбонат стільниковий 6мм розміром 2.1Х6,0м;
- полікарбонат стільниковий 6мм розміром 2,10Х5,0м;
- полікарбонат стільниковий 6мм розміром 2.1Х2,0м;
- профіль торцевий полікарбонатний 6мм;
- шайба полікарбонатна діаметром 52мм;
- всі необхідні металовироби для кріплення;
- покрокова інструкція зі збирання каркасу та розкрою полікарбонату (в електронному вигляді у форматі PDF).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2.75 м |
| Довжина | 12 м |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Стільниковий полікарбонат |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 150 кг/м2 |
| Тип | Теплиця |
| Товщина покриття | 6 мм |
| Форма | Арочна |
| Ширина | 5.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина теплиці | 12000 мм |
| Профіль труби | 30Х30 |
| Ширина теплиці | 5500 мм |
- Ціна: 143 500 ₴









