Камінофен - назва складається з німецьких слів kamin і ofen (піч). Це окремий опалювальний агрегат, що поєднав в собі функціонал каміна і печі. Камінофен можливо встановити в будь-якому місці, забезпечивши можливість підключення димоходу.
Модель Келих-9 має колосникову систему
Має сертифікати відповідності Європейським Нормам безпеки EN 13240 і BilSchV2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 117 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Пелети, Дрова, Тріска |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Швидкість нагрівання повітря | 4.5 куб. м/хв |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 320 град. |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Камінний набір | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труб | 76 мм |
| Кількість труб | 15 шт |
| Місячна витрата палива | 2 м3 |
| Тип печі | окремостояча дров'яна піч |
| Тип приміщення | HoReCa, для дачі, для дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 400 ₴




