Мінімальна партія 5 штук.
При замовленні від 10 штук та більше - індивідуальний підхід
Гуртові ціни розраховуються індивідуально.
Боковина лавочки має складну, ергономічну форму, яка дозволяє експлуатувати виріб в найскладніших і жорстких умовах. Підвищена зносостійкість конструкції досягається завдяки застосуванню порошкової поліетиленової термопластичної фарби. Термін служби термопластичної фарби без зміни кольору і структури - мінімум 25 років, так заявляє Стокгольмський інститут корозії. Брус просочений напівматовим прозорим лесуючим антисептиком і лаком в два шари "Renner" (Італія). Це високоякісне покриття з легким блиском, розроблене для гладких дерев'яних поверхонь і столярних виробів. Прекрасне покриття, як декоративне, так і захисне. Перешкоджає виникненню тріщин, здуття і відшарування. Ідеально підходить для садового приладдя. Покриття має натуральні кольори дерева з привабливим легким блиском. Утворює прозоре, мікропористе покриття, що дозволяє деревині «дихати». Володіє водовідштовхувальними властивостями, захищає дерево від УФ-променів і не дає поверхні вигоряти. Містить фунгіцидні та ангіцидні добавки.
Дошка - карпатська смерека товщина 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Сталь, Дерево |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 820 мм |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 200 ₴


