Мінімальна партія 5 штук.
При замовленні від 10 штук та більше - індивідуальний підхід.
Довжина лав:
- 1600 мм - горіх;
- 1800 мм - темний горіх;
- 2000 мм - сірий антик.
Доступні в 3-х кольорах дерева.
Зігнута в декількох площинах, на дорновому трубогибі з ЧПУ труба, має складну форму, яка дозволяє експлуатувати виріб в найскладніших і жорстких умовах .
Підвищена корозійнність і зносостійкість трубної конструкції досягається завдяки застосуванню порошкової поліетиленової термопластичної фарби.
Термін служби термопластичної фарби, без зміни кольору і структури - мінімум 25 років, так заявляє Стокгольмський інститут корозії.
Брус просочений напівматовим прозорим лессуючим антисептиком і лаком в два шари "Renner" Італія. Це високоякісне покриття з легким блиском, розроблене для гладких дерев'яних поверхонь і столярних виробів. Прекрасне покриття, як декоративне, так і захисне. Перешкоджає виникненню тріщин, здуття і відшарування. Ідеально підходить для садового приладдя. Покриття має натуральні кольори дерева з привабливим легким блиском. Утворює прозоре, мікропористе покриття, що дозволяє деревині «дихати». Володіє водовідштовхувальними властивостями, захищає дерево від УФ-променів і не дає поверхні вигоряти. Містить фунгіцидні та ангіцидні добавки.
Дошка - карпатська смерека
Товщина 40 мм
Труба 38х1,5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 45 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 235 ₴
- Спосіб упаковки: Картон






