Мінімальна партія 5 штук.
При замовленні від 10 штук та більше - індивідуальний підхід
Лава паркова "Бонго-В" Пофарбована термопластичною фарбою. Власне виробництво.
Підвищена корозістікість і зносостійкість трубної конструкції досягається завдяки застосуванню порошкової поліетиленової термопластичної фарби.
Брус просочений напівматовим прозорим лессуючим антисептиком і лаком в два шари "Renner" Італія. Це високоякісне покриття з легким блиском, розроблене для гладких дерев'яних поверхонь і столярних виробів. Прекрасне покриття, як декоративне, так і захисне. Перешкоджає виникненню тріщин, здуття і відшарування. Ідеально підходить для садового приладдя.
Покриття має натуральні кольори дерева з привабливим легким блиском. Утворює прозоре, мікропористе покриття, що дозволяє деревині «дихати». Володіє водовідштовхувальними властивостями, захищає дерево від УФ-променів і не дає поверхні вигоряти. Містить фунгіцидні та ангіцидні добавки.
* ПЕРЕВАГИ МОДИФІКОВАНИХ ТЕРМОПЛАСТИЧНИХ ПОРОШКОВИХ ПОКРИТТІВ ПО РІВНЯННЮ З ТРАДИЦІЙНИМИ ПОРОШКОВИМИ ФАРБАМИ:
- довговічний захист металевих поверхонь від корозії;
- відсутність летучих органічних сполук, тригліцидилізоціанурату, ізоціанових ефірів, галогенів та важких металів;
- відсутність тріщин, відшаровувань та сколювання;
- чудове розтікання по поверхні, включаючи гострі кромки та зварювальні шви;
- чудова стійкість до впливу солей, морського середовища, піску та сонця;
- вандалостійкі та графітістійкі властивості;
- приємна на дотик, не ковзна поверхня;
- чудові звуко- та електроізоляційні властивості;
- дуже низький рівень димоутворення при горінні;
- нові захисні та декоративні рішення для покриття скла;
- дозволений контакт з харчовими продуктами та питною водою.
Можливість установки лавки: під анкерне кріплення
Матеріали: суха карпатська смерека товщиною 40 мм. Товщина металу 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Лавка |
- Ціна: 7 180 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка, обрешітки (при необхідності)








