Гриль переносний антивандальний.
Дуже зручний, потужний гриль. Незмімна решітка (12 мм). Товщина корпусу 4 мм. Труба-основа 76 мм.
Решітка має 3 положення для вибору правильного температурного режиму. Поворотний. Переносний.
Пофарбований екологічною вогнестійкою фарбою «Pyrolak» (Греція) витримує до 1000 градусів.
Вага без упаковки 51 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 525 мм |
| Ширина робочої поверхні | 415 мм |
| Висота робочої поверхні | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 51 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 410 ₴
- Спосіб упаковки: Дерев'яна обрешітка, картон.







